Elektronizace českého zdravotnictví postupuje pomalu a velká část naší práce dnes pořád stojí na papíře. Evropský prostor pro zdravotní data (EHDS) ale v příštích letech přinese řadu změn, které budou povinné.
Co nás tedy čeká a nemine?
Co začne platit v letech 2027, 2029, 2031, 2034?
Co to bude znamenat pro lékaře v ambulancích a nemocnicích?
Co z toho budou mít pacienti?
Dozvíte se přehledně zde ➡️ https://mladilekari.cz/2026/06/24/digitalizace_zdravotnictvi_v_cesku/
#digitalizace #elektronizace #zdravotnictví #EHDS #mladilekari 🟧🟦



