@macien

0 Followers
10 Following
151 Posts
@wonziu
Dla Polaka -1% xD
@wonziu
Dużo zdrowia dla pieska ❤️
Będzie dobrze 💪
@wonziu
Troche inny temat ale muszę zapytać bo dawno nie było strumienia, czy to oficjalnie koniec? Brakuje wieczornych strumieni do spania, albo chociaż jakiegoś materiału z napracowaniem, może jakiś podcast z dzejem? :-(
A ja myślałem że płacąc 2 600 zł, 2 lata temu to było dużo i lata moment stanieje. Tymczasem dzęki AI slop gierkowo staje sie niedostępne przez te ceny :(
@wonziu
@LukaszHorodecki @rower
@wonziu
Będziemy składać na strumieniu? :O
AI Slop wszedzie teraz, jakby byl przelacznik AI OFF :(
@wonziu
@RuczajIrcPower
Największa niespodzianka na strumieniach, będziemy przechodzić nowe Opus magnum Kojimy. Proszę się rozkoszować każdą cutscenką bo gra świetna 💪
@wonziu
300zl za 15 godzin gry, podziękuję. Poczekam na promke za kilka lat 😇
@wonziu Na ruczaju są nietoperze?
@wonziu podobno 30 USD to u nas pewno z 130zl :(