@wonziu Troche inny temat ale muszę zapytać bo dawno nie było strumienia, czy to oficjalnie koniec? Brakuje wieczornych strumieni do spania, albo chociaż jakiegoś materiału z napracowaniem, może jakiś podcast z dzejem? :-(
A ja myślałem że płacąc 2 600 zł, 2 lata temu to było dużo i lata moment stanieje. Tymczasem dzęki AI slop gierkowo staje sie niedostępne przez te ceny :( @wonziu
@RuczajIrcPower Największa niespodzianka na strumieniach, będziemy przechodzić nowe Opus magnum Kojimy. Proszę się rozkoszować każdą cutscenką bo gra świetna 💪