Obserwuję z niekrytym rozbawieniem, jak upośledzona skorumpowana organizacja FIFA wchodząca na wszystkie możliwe sposoby w dupę Trumpowi i jego rezimowi - kaleczy się na tym niemiłosiernie przy okazji mistrzostw świata w piłce nożnej, które wylosowało właśnie w faszystowskich Stanach Zjednoczonych Ameryki.
To jest tak niepojety cyrk i upadek, że największe rezimy potrafiły wykorzystać ten jakby nie było PR-owy event, by jakoś próbować wciskać kit, że nie są takie złe. M.in. Rosja 2018, Katar 2022, nie mówiąc już o takich klasykach jak Igrzyska Olimpijskie 1936 w Niemczech 🫠
Wszystko to jakoś odbijało się koniec końców pozytywnie.
Jeśli przymkniemy oko na patologię zwaną FIFA - niby święto sportu, drużyn, łączenia się ludzi 🫠
Tymczasem w Trumpowym dziadostanie 2026 - ICE już pałuje, przetrzymuje i nie wpuszcza wg kryteriów kolorystycznych znanych z Family Guya. Już problemy, ogłoszenia o tym, że ichniejsze Schutzstaffel będzie pilnie doglądało meczy - trzymajcie mnie.
W każdym razie - to pierwsza tego typu impreza od dziesięcioleci, którą śledzę z zapartym tchem :P
Pozdrawiam serdecznie.
@wonziu
Troche inny temat ale muszę zapytać bo dawno nie było strumienia, czy to oficjalnie koniec? Brakuje wieczornych strumieni do spania, albo chociaż jakiegoś materiału z napracowaniem, może jakiś podcast z dzejem? :-(

@macien wszystko padło niestety.

Do tego mój piesek jest prawdopodobnie bardzo chory :(

@wonziu
Dużo zdrowia dla pieska ❤️
Będzie dobrze 💪