W sumie nie widziałem tu żadnego wpisu o Resident Evil Requiem, które jest relatywnie cudowne.

Jakoś to nadrobię jak skończę.

Pozdrawiam #giereczkowo

@wonziu
300zl za 15 godzin gry, podziękuję. Poczekam na promke za kilka lat 😇