W sumie nie widziałem tu żadnego wpisu o Resident Evil Requiem, które jest relatywnie cudowne.
Jakoś to nadrobię jak skończę.
Pozdrawiam #giereczkowo
W sumie nie widziałem tu żadnego wpisu o Resident Evil Requiem, które jest relatywnie cudowne.
Jakoś to nadrobię jak skończę.
Pozdrawiam #giereczkowo