W sumie nie widziałem tu żadnego wpisu o Resident Evil Requiem, które jest relatywnie cudowne.

Jakoś to nadrobię jak skończę.

Pozdrawiam #giereczkowo

@wonziu A, bo wszyscy dalej w kociej genetyce pewnie siedzą, albo slajują spajer (dwa).
@kalafiorek nie ma już koniunkcji sfer najwyraźniej.
@wonziu
300zl za 15 godzin gry, podziękuję. Poczekam na promke za kilka lat 😇