Oh hi.

Lou Fontaine, 86, I’m from Poland. I’m amateur cartoonist and comic maker. I like to draw anthro stuff but I’m not a furry.

Drawing is my therapy. I’m high-functioning schizophrenic. I have happy little life with my fiancé and our pets.

I like video games, history, books, crafting, taking photos and taking care of my pets and plants.

So… hello.

#introduction #introdukcja #hello

Kurde bele!
Chciałam usilnie zmienić nazwę użytkownika - bo piszę tutaj nie tylko o grach... Skorzystałam z opcji importu-eksportu i... większość rzeczy się nie wgrała. xD No i jestem teraz tutaj, ze świeżutkim acz pustym kontem.
...tym samym chyba mnie nie obserwujecie. xd

Żyćko.
To jeszcze raz: kobieta rocznik 86, mam chłopa, dwa koty, psicę i rybę w akwarium. Moje hobby to gry wideo, czytanie książek, gry wideo, historia, rośliniarstwo, robienie zdjęć i druk 3D.
Lubię też pisać blogi, jestem na rencie więc mam dużo czasu. :3

Poza tym mam zdiagnozowaną schizofrenię i leczę się już dwudziesty rok. Fakt bardzo ważny w moim żywocie, ale jestem wysoko funkcjonująca. :)

#introdukcja #giereczkowo #fediksiazki #bążur #introduction

Hi, I'm Magnus. Pretty new on here, but not entirely: I had an account on #MastodonSocial, but that sucked. Before that I was on Twitter for some years as The Money Machine (@para_paramoney).

I recently quit my bank job ( #KYC/ #AML) and moved from #Copenhagen to #Svendborg into a #collective housing situation with 11 new comrades, in a giant house in the forest.

#NyPåMastodon #DanskerTrut #dkfedi #introduksjon #introdukcja #introduktion #introduction #intropost #intro #FirstPost

Myślałem, jak zwięźle napisać coś o sobie w formie #introduction #introdukcja i chyba najprościej będzie następująco - mąż, ojciec, handlowiec. Hobbystycznie słucham ogromu muzyki, czytam książki, kolekcjonuję winyle. Poza tym interesuję się szeroko pojętym sprzętem audio. #muzyka #music #books #książki #książkodon #winyle #vinyl #vinylrecords

Jestem konstruktem internetowym posługującym się pseudonimem Aubrey De Los Destinos (który pozwoliłem sobie pożyczyć z polskiego tłumaczenia „Lolity”).

Pseudonim powstał przede wszystkim po to, żeby pisać opowiadania. Celem dodatkowej promocji założyłem konto na Twitterze i momentami wciągnęło mnie bardziej niż pisanie opowiadań. Z wyjątkiem 5 lat (co do minuty), które spędziłem na Strychu i w innych miejscach.

Bardzo lubię gry słowne jak i dosłowne (widzisz, co zrobiłem 🤪), ale tootuję po trosze o wszystkim.

Kilka przypadkowych faktów na mój temat:

1. Nie ma fizycznej możliwości obrażenia mnie.
2. Mieszkam w Hiszpanii, a dokładniej nad morzem.
3. Jestem bogiem JavaScriptu.

Moje opowiadania można znaleźć obecnie na Wattpadzie: https://www.wattpad.com/user/aubrey-delosdestinos

Opowiadania, które pisałem przed laty są nadal dostępne tutaj: https://aubreydelosdestinos.wordpress.com/

#introduction #introdukcja

Aubrey De Los Destinos (@aubrey-delosdestinos)

8 Works, 1 Reading List, 6 Followers

Wattpad