Csak lementem a kertbe szedni 1-2 dolgot. Aztán kiderült, hogy ideje felszedni a zöldbabot, amiről idén már 5x szedtünk, a cukkini is nagyon éli a kert véget (már az egész családot jóllakattuk vele), végre meg tudjuk kóstolni a Hokkaidot is és nagydobosi is lesz, ha az időjárás is úgy akarja. Az uborka, paradicsom, paprika idén nem volt túl jó, de mivel frissen telepítettük a fóliát, ez nem is csoda. Majd jövőre átgondoltabban ültetünk bele. #életünkGrafival❤️ #homemade #fromourgarden #sotasty