Kamera monitoringu rejestruje wypadek młodego motocyklisty

23-letni motocyklista przeżył po zderzeniu z samochodem w mokrych warunkach w Perth. Zdarzenie zostało uchwycone przez kamery monitoringu.

https://news.uluru.space/article/3399?utm_source=mastodon&utm_medium=social&utm_campaign=auto
#Wypadek #Motocykl #Perth #Kamera

Kamera monitoringu rejestruje wypadek młodego motocyklisty

23-letni motocyklista przeżył po zderzeniu z samochodem w mokrych warunkach w Perth. Zdarzenie zostało uchwycone przez kamery monitoringu.

news.uluru

Wracałem dzisiaj z Beskidu Orawskiego na Słowacji pod Warszawę - mijałem po drodze 2 samochody z przyczepami z motocyklami i jeden samochód z rowerem na dachu.

Wiosna coraz bliżej!

#wiosna #rower #motocykl

Motocyklowa galeryjka przed WOŚP, część druga - znane i lubiane w naszym kraju. Te na pewno kojarzycie z widzenia. #motocykl #motorbike #bikersofmastodon #classic

Na prośbę @Siemano - krótka historia moich związków z jednośladami :)

Motocyklami interesowałem się od dziecka, ku niemałemu przerażeniu matki (mającej za sobą wypadek motocyklowy w czasach młodości wraz z jej ówczesnym chłopakiem). Kieszonkowe, poza magazynami o grach, szło na "Świat Motocykli", a parter łóżka piętrowego, które dzieliłem z bratem, cały był wyklejony rozkładówkami starych maszyn (tak, do "ŚM" zawsze dodawali plakat). Jakoś tak wyszło, że pasjonowały mnie motocykle zabytkowe i klasyczne, a ścigacze nigdy.
Na wsparcie w kwestii kupna maszyny nie miałem co liczyć - więc dopiero na studiach zrobiłem prawo jazdy, kupiłem starą Pannonię... i po pierwszym przejechaniu się ugrzęzła w garażu na długie lata, bo stwierdziłem, ze będę ją remontował. Czy muszę dodawać, że nie wyjechała nigdy o własnych siłach? ;) Projekt dociągnąłem do połowy, metodą prób i błędów ucząc się lakierowania, obróbki metalu, budowy silników i tak dalej. W międzyczasie kupiłem małą 125-kę Rometa (zdjęcie 1). Ta szybko stała się za mała, więc przesiadłem się na już dość antyczną Hondę 750 Nighthawk (zdj.2), która miała fantastyczną moc i zużycie paliwa małego czołgu. Niestety, po jakimś czasie Nighthawk wyzionął ducha (skrzynia biegów zdechła, a nikt nie chciał zająć się takim antykiem), więc zostałem niejako zmuszony do kupna drugiej Hondy - CB500 (zdj.3). I ona została ze mną najdłużej. Zjeździłem na niej całą Polskę, wielokrotnie bywałem na Woodstockach, a także dowoziła mnie do przyszłej żony :)

Parę lat później straciłem pracę i sprzedałem Miśkę, jak pieszczotliwie nazywalem Hondę, żeby mieć na wyjazd do Anglii. Zaczął się długi i niekoniecznie dobry okres w moim życiu, z którego (oby) ostatecznie wyszedłem w zeszłym roku. Jeszcze nieco wcześniej nabyłem od kumpla polsko-chińskiego Junaka M11 (zdj.4), bo tylko na to miałem kasę. Ale póki co daje radę. W sumie bez moto byłem 10 lat. Teraz zbieram na kolejny, większy, i nie zamierzam się poddawać :) #bikersofmastodon #motocykl #urzekłamnietwojahistoria

Świąteczna wizja. To jakiś Harley ale nie pytajcie o model bo znam tylko dwa. Duże i małe. Ale to nawet nie o motocykl chodzi. Po prostu lubię to zdjęcie bo jest mega motocyklowo świąteczne. #photography #motorcycle #motorbike #motocykl
A na dzień dobry takie zdjęcie. Zdjęcie detali na motocyklu Husqvarna. To super moto 700. Nie pytajcie jak się nazywa ale ich najpopularniejszy model to Svartpilen, czy jakoś tak. Do tej pory nie potrafię tego wymówić, więc o ten model nawet chyba nie zapytałem. Ale fajnie wyszedł ten mały kolorowy detal. #makro #motocykl #motorcycle #photography #fotografia
W ogóle to powiem wam, że ta przerwa to przysłużyła się. Nie tyle że jakoś więcej czasu miałem czy coś. Ale jestem teraz bardziej świadomym użytkownikiem Fedi. W sumie to właśnie przez migracje otworzyło się to okienko przez które wlatuje ŚWIADOMOŚĆ . Musiałem się podzielić :)
Taka kropka nad i się pojawiła. Tak wiem niektórzy ogarnęli to od razu. Albo prawie od razu. No ale ja artystą jestem. A na dowód że jestem macie kolejne moje zdjęcie. #photography #motorcycle #motocykl #makro
Tak sobie myślę, że gdyby nie urżnęli komunikacji, a mieszkam na wsi, to nie byłby potrzebny mi samochód. Jeżdżą busy, ale sporadycznie. Jak dalej będą fiksować z utrzymaniem samochodu kupię sobie coś dwuśladowego na kat B.
#samochód #motocykl #komunikacja
Przed południem #marszobieg na 8 km. Po południu jazda #motocykl (m.in.: #NowaSól, #Głogów, #BytomOdrzański, #NoweMiasteczko, #zielonagóra), a późnym popołudniem jazda #rower do #Niedoradz tam i z powrotem.
Zdjęcie wcale nie pozowane pod obiektyw 😂😂😂 Bym się trochę obrócił trochę lepiej to by się ten motocykl tak nie zlewał z drzewem. Ale bardziej by było widać te kontenery. I tak źle i tak niedobrze. #ZdjęcieNiePozowane #Motocykl #Drzewo #Kontenery #photography #motorcycle #stage