Czy musimy rezygnować z social mediów, dbać o higienę internetową i wypełniać wszelkie inne nakazy internetowych ekspertów? O apologetyzmie jednej sprawy i prawie do normalności.
Zapraszam do lektury! :)

https://didleth.pl/o-apologetyzmie-jednej-sprawy-i-prawie-do-normalnosci/

#socialmedia #prywatność #dyskusje #inba

O apologetyzmie jednej sprawy i prawie do normalności – didleth.pl

@didleth Już mi wystarczy tych opinii tego świata.

Jedna strona krzyczy: Jedz jajka na śniadanie!

Druga strona krzyczy: Nie jedz jajek na śniadanie!

A moja 90 letnia prapraprababcia ma na to wyjebane i żyje.

@PabloveSky

ja ilekroć powiem, że się czymś nie interesuję/nie mam na ten temat zdania" jestem zarzucana gradem informacji. Tym intensywniej, im bardziej zdecydowanie mówię, że nie zamierzam w dany temat wnikać ;)