Czy musimy rezygnować z social mediów, dbać o higienę internetową i wypełniać wszelkie inne nakazy internetowych ekspertów? O apologetyzmie jednej sprawy i prawie do normalności.
Zapraszam do lektury! :)
https://didleth.pl/o-apologetyzmie-jednej-sprawy-i-prawie-do-normalnosci/
