Dzisiaj śniło mi się, że #PKP #InterCity uruchomiło dodatkowy poranny pociąg z Poznania do Szczecinka, żeby człowiek miał alternatywę do wiecznie opóźnionego "Podhalanina".

#kolej #sen

@mgorny ja ciągle czekam na PKPIC Poznań - Szczecinek - Miastko - Słupsk na hybrydach
@stfn @mgorny Na takiej trasie powinien być wąskotorowy.
@brie @mgorny ale dlaczego
@stfn @mgorny Bo Szczecinek i Miastko, to i pociążek powinien być mniejszy.
@brie @stfn, 🤦.
@mgorny @brie ale po drodze jest jeszcze Grzmiąca, więc musi być głośny
@mgorny @brie a nie, jednak nie, my bad
@stfn @brie, no właśnie miałem WTF-ować.
@mgorny @brie jednak not found zamiast method not allowed
@mgorny Kiedy sieć RegioInterCity, przydałoby się tak w ogóle