Jestem tak stara, że pamiętam czasy, gdy komputery miały wejście DVD 🙃

Oraz był telewizor z wejściem DVD, kojarzę go, choć byłam dzieckiem i są to lekkie wspomnienia

Ale tak, okradli nas z wejścia DVD, gdy płyty raczej nie zostały za bardzo zastąpione, bo wersja cyfrowa jest łatwa do stracenia, co najwyżej pendrive jest dużo trwalszy, ale wciąż... Nie ma zabójcy DVD

#DVD #PC #Technology #TV #GenZ #Zoomer #Computer

Poważnie, do bani, że straciliśmy wejście DVD, a obudowy PC wyglądają jak klocek niż faktyczny PC... Nie wiem, po prostu nie jestem wielkim fanem współczesnych obudów komputerów :V

Ale starych nie da się użyć do nowszego sprzętu (W sensie, może by się dało, ale kosztem byłoby zmniejszona wydajność)

W skrócie, brakuje mi wejść DVD w nowych obudowach (Wiecie, taka dziura w obudowie, gdzie się umieszcza ten dysk...)

Ale cóż, chyba muszę się pogodzić z tę stratą...