Od zítřka do neděle budeme na naší louce. Pokud máte někdo chuť, čas a cestu kolem, stavte se.
Jsme kousek od pomníku bitvy u Sudoměře u Písku.
Pošlu vám kdyžtak přesné souřadnice.
#vprirode #vtichu