Od zítřka do neděle budeme na naší louce. Pokud máte někdo chuť, čas a cestu kolem, stavte se.

Jsme kousek od pomníku bitvy u Sudoměře u Písku.

Pošlu vám kdyžtak přesné souřadnice.

#vprirode #vtichu