Muž do toho dává neuvěřitelný množství času a energie (ale taky se snažím).

Pipláme to, abychom to ještě letos mohli nabídnout samota-chtivým k pronájmu.

A lining vevnitř a oheň to dělá funkční i přes zimu.

Zítra jdeme zkusit s dětma jízdu vlakem z Prahy (pst, ještě to neví).

#jiznicechy #mladejovice #teepee #nature #vprirode

Od zítřka do neděle budeme na naší louce. Pokud máte někdo chuť, čas a cestu kolem, stavte se.

Jsme kousek od pomníku bitvy u Sudoměře u Písku.

Pošlu vám kdyžtak přesné souřadnice.

#vprirode #vtichu

@evapavlikova zítra jedem z chaty skoro okolo 🐺🙂
@evapavlikova
Bohužel z Kutné Hory trochu daleko 😥
@aikencz @evapavlikova to teda jo. Zitra budeme zkouset cestu z Prahy, vlakem i s chuzi 4 hodiny, ale od vlaku ze Sudomere je to kolem pomniku.
@evapavlikova Tyjo, sem bych určitě chtěl vzít děti a v zimě by to možná bylo ještě lepší.
@tom dam vedet, az to bude hotovo. Taky mi ta zima prijde jako zajimava ke zkouseni.
@evapavlikova Tady se také hlásí jeden zájemce o bližší informace. :)
@evapavlikova Až to budete mít ready, měl bych zájem o info :-)
@evapavlikova tak už vám tam chybí jen vlk🐺. Můžem se zítra stavit? Jedem skoro okolo.

@wolf70 jasan, stavte se. Nevim, v kolik planujete jet kolem, my budeme na miste s detmi tak od 14.30 (jedeme vlakem z Prahy).

Prosim, poslete alespon svou fotku, koho mam poznavat :-) z jakeho smeru pojedete? K nam je to nejbliz z Mladejovic autem nebo pesky ze Sudomere (asi 30 minut kolem pomniku).

@evapavlikova @wolf70 Přibal dětem červený šátek. Tohle by mohla být krásná momentka "jak vlk potkal Karkulku v indiánské vesnici" ... 😎
@evapavlikova jestli je to z Mladějovic směr k pomníku J. Žižky tak přijedu od Mladějovic. Bude se mnou vlk, to se nedá nepoznat🐺. A indiánskou louku snad najdu😉

@wolf70 tak to budou deti a muz radi, budeme se tesit.

Na mape ukazuju polohu od Mladejovic a potom zlute vyznacenou trasu, kde se da dojet autem a kde je lepsi uz jit pesky.

My tedy k nasi louce jedeme az autem, ale podvozek trpi. Z cesty to neni videt, je to docela fajn pro klid.