Jsem se úplně zapomněl pochlubit, co jsem před pár dny nabral na parkovišti před prací. Domů jsem musel už na dojezdovou rezervu. Naštěstí to ještě šlo zalepit, takže good.
#auto #defekt #kdyzsedari