Nič sa mi nechce... už som dnes dva krát spal, doobeda aj poobede.... ani čítať sa mi nechce... som na nič #depresia
Sú dni, kedy by som najradšej celé prespal. Nie žeby sa mi nejako moc chcelo spať, ale opanuje ma totálny nezáujem čokoľvek robiť. Nebavia ma ani moje koníčky. A tak si radšej líham, aby som ten nezáujem prespal. Občas to pomôže a ako keby som sa resetol a po krátkom zdriemnutí mám záujem niečo robiť. #depresia
Občas mám dni, ako je tento, že sa mi nechce nič robiť, o nič nemám záujem, len ho preflákam na sockách. A mám z toho dobrý pocit 😇 #depresia
V rámci boja za lepšie duševné zdravie som sa bol prejsť. #chodenie #depresia 7198 krokov a cca 1:15 hod
Nič sa mi nechce, nič ma nebaví. Aj to je #depresia. Tak sa snažím iba byť.
Bluesky

Bluesky Social
Bol som zvyknutý na nejaké prejavy #depresia. Tie sa užívaním liekov tento rok zmenili, sú slabšie a menej nápadné. Pracovne ich nazývam depresia s mašličkou.
Bluesky

Bluesky Social
Hovor s psychiatričkou a zvýšenie dávkovania liekov. Tak snáď bude lepšie. #depresia
Telo bez kúska energie. Zato mozog si ide stále to svoje. Som z toho unavený. Jediné svetlo dňa vidim v tom, že hodina spánku sa približuje a už to nebude dlho trvať. #depresia