Nič sa mi nechce... už som dnes dva krát spal, doobeda aj poobede.... ani čítať sa mi nechce... som na nič #depresia
@Ralfeek lenosti se teď říká deprese? ;)
@howking keď máš na to papier, tak lenost má svoj pôvod a dôvod :)
@Ralfeek S těmi papíry se dnes roztrhl pytel. :)
@howking no, občas sú také dni...a tebe čo sa také stalo?
@Ralfeek No já si budu muset vyřídit taky takový papír, abych své výčitky svědomí nad mou leností mohl překlopit na sebelítost.
(Jak sis možná všiml po té co můj bojler praskl mi přišel nový rozbitý, stále čekám na reklamaci a v těch vedrech bez možnosti se vykoupat je to utrpení. Dnes jsem to už vzdal a osprchoval jsem se ledovou vodou [naše obec bere vodu ze studny a má cca 10°C :D]. Řval jsem při tom jak tur, ale vlastně doporučuju, mohlo by to pomoci i na medicínské příčiny lenosti :D)
@howking sklamem ťa, funguje to iba chvíľu, to som už skúšal :)
@Ralfeek chápu. Po změně léků jsem teď na tom velmi podobně. Mrzí mě že ty taky.
@citron hej je to naprd, hlavne keď to trvá niekoľko dní po sebe
@Ralfeek tak ať nám to přejde!