Sú dni, kedy by som najradšej celé prespal. Nie žeby sa mi nejako moc chcelo spať, ale opanuje ma totálny nezáujem čokoľvek robiť. Nebavia ma ani moje koníčky. A tak si radšej líham, aby som ten nezáujem prespal. Občas to pomôže a ako keby som sa resetol a po krátkom zdriemnutí mám záujem niečo robiť. #depresia