@Ralfeek No já si budu muset vyřídit taky takový papír, abych své výčitky svědomí nad mou leností mohl překlopit na sebelítost.
(Jak sis možná všiml po té co můj bojler praskl mi přišel nový rozbitý, stále čekám na reklamaci a v těch vedrech bez možnosti se vykoupat je to utrpení. Dnes jsem to už vzdal a osprchoval jsem se ledovou vodou [naše obec bere vodu ze studny a má cca 10°C :D]. Řval jsem při tom jak tur, ale vlastně doporučuju, mohlo by to pomoci i na medicínské příčiny lenosti :D)