Krásné dobré ráno mastodonťata! 🐶🐈🙋♀️
Včera se mi podařilo doma zanechat mobil a ještě vyfasovat další záskok až do večera. Po tak nádherném víkendu to bylo zákeřné šťouchnutí do reality. Divizna už mě přerostla o dobrých třicet čísel. Je to důstojná paní. Doufám, že se jí u nás bude líbit a zase se neztratí. Taky konečně rozkvetly lípy. Jsou tady tři. Stačí si lehnout do trávy a vůně vás odnese rovnou do pohádky.
Vy zatím nikam neodplouvejte, zaměstnavatel čeká. 😁
#dobre_rano
#dobréRáno
Včera se mi podařilo doma zanechat mobil a ještě vyfasovat další záskok až do večera. Po tak nádherném víkendu to bylo zákeřné šťouchnutí do reality. Divizna už mě přerostla o dobrých třicet čísel. Je to důstojná paní. Doufám, že se jí u nás bude líbit a zase se neztratí. Taky konečně rozkvetly lípy. Jsou tady tři. Stačí si lehnout do trávy a vůně vás odnese rovnou do pohádky.
Vy zatím nikam neodplouvejte, zaměstnavatel čeká. 😁
#dobre_rano
#dobréRáno



ať tě nic dnes nešťouchá 😉 🤞 pozdravuj diviznu a vyřiď pohlazení 🐶 🐱 chlupáčkům