traktorista by měl ohozené sklo odletujícími slinami a sluchátka jako by neexistovala. Sira Artura zválcoval jako parní válec a momentálně s nelibostí sleduje mravence, kroužícího kolem mého hrnku.
Nic se nebojte. Teplota stoupá. Sice tomu zatím nic nenasvědčuje, ...... teď prolítl s ocasem mezi nohama následován Arturem do vrbin, ale to horko dostane i jeho.
Vy se chlaďte jak můžete, já jdu postříkat hadicí ty dva.
#dobre_rano
#dobréRáno
#rannifor
#dobrerano
#dobre_rano
krásný den slůňátka 🙋‍♀️ 🍀 🥰 máme tu pátek , tak co o víkendu někam vyrazit ...?
Krásné dobré ráno mastodonťata! 🐈🐶🙋‍♀️
Dnešní den budu mít opět dlouhý. Už ani ty dlouhé směny nepočítám. Co mi na tom vadí, je fakt, že večer už jenom pozalívám zahradu a na knížku už nemám energii. A tak příběhy stojí pozapomenuty a opuštěny. Naštěstí tu máme pátek! A to znamená, že víkend by mohl slibovat nějaký ten výlet.
Bude pořádné horko. Jen tak zlehka naťukněte pracovní povinnosti a pak hurá domů a chladit! 😊
#dobre_rano
#dobréRáno
#rannifor
#dobrerano
#dobre_rano
Prima cvrček slůňata 🙋‍♀️🍀🥰☕️ a pozor na Mojžíše u bazénu 😉🤗
Krásné dobré ráno mastodoníci! 🙋‍♀️🐶🐈
Jeho Lordstvu zapadl pod linku kousek kedlubny.
🐶: Pojď ven ty mrcho zatracená!!
Budu muset na všechny čtyři a vyšťourat ho, jinak Baldín zdemoluje celou skříňku.
Za dveřmi bručí Sir Artur, který dosnídal a chce ven.
🐱: Jste pomalá madam! Ještě chvíli a probudím celý dům!!
Už sahám na kliku...
"Mňaéeeeeeuuuuuu!!"
Ze dveří naproti vykoukne rozježená hlava.
🐱: Já vás upozorňoval madam!
Vy mějte klidné ráno i klidnou snídani. 😊
#dobre_rano
#dobréRáno
Krásné dobré ráno mastodonťata! 🐶🐈🙋‍♀️
Včera se mi podařilo doma zanechat mobil a ještě vyfasovat další záskok až do večera. Po tak nádherném víkendu to bylo zákeřné šťouchnutí do reality. Divizna už mě přerostla o dobrých třicet čísel. Je to důstojná paní. Doufám, že se jí u nás bude líbit a zase se neztratí. Taky konečně rozkvetly lípy. Jsou tady tři. Stačí si lehnout do trávy a vůně vás odnese rovnou do pohádky.
Vy zatím nikam neodplouvejte, zaměstnavatel čeká. 😁
#dobre_rano
#dobréRáno
#rannifor
#dobrerano
#dobre_rano
Prima středu slůňata 🙋‍♀️ 🍀 🥰 a co plán na středeční večer ? 😉
Krásné dobré ráno bando mastodončí! 🐶🙋‍♀️🐈
Vrátila se ve zdraví Lady Maroko. Měli jsme ještě večer přednášku, která se táhla hluboko do noci. Nepsala nám všechno. Což může vypadat, jako dobrý tah, ale úplně ne. Pohybovaly se i ve slumech, po vesnicích, autobusy většinou nejezdily. Naštěstí potkávaly samé dobré a milé lidi. Poctivě se oblékaly tak, jak měly. Kdybyste cítili vůni toho koření, co dovezla. Papriky i jejich tradičního mátového čaje!
Cestujte! Nikdy není pozdě. ❤️
#dobre_rano
#dobréRáno
#rannifor
#dobrerano
#dobre_rano
prima úterní den slůňátka 🙋‍♀️ 🍀 🥰 co tak něco na hlavu ? 😉

Krásné dobré ráno mastodončata! 👩👩‍🦱👩‍🦰
Poslední ráno tady. Vůbec se mi nechce domů. Je tady krásně, měly jsme štěstí na milé lidi, dobré jídlo a pití. Divadlo vyšlo.....Ani chvilinku jsme se nenudily. Takže pokud budete mít cestu, Jindřichův Hradec vás překvapí a v jeho uličkách zapomenete na čas.
A zítra se k vám zase připojím v pracovním procesu.
Vy začněte dnes s úsměvem a den ať máte jako poklidnou plavbu pramicí po ranní řece.

#dobre_rano
#dobréRáno