Toto je první tůt z #Manjaro linuchu. Překvapilo mě, jak rychlá a bezproblémová byla instalace. Teď se jde zabydlovat. Pokud se odmlčím, něco jsem si rozbil (nebo jsem vás přestal mít rád).
Vyzkoušel jsem si instalaci #Manjaro a byl jsem spokojený, tak proč místo něj nezkusit nainstalovat #EndeavourOS, že ano? 😉 #linux
Instalace proběhla v pořádku, ovšem Librewolf jsem si opět nechal kompilovat, takže mi už hodinu střídavě zamrzá a odmrzá rozhraní. Přemýšlím, nakolik by bylo bezpečné to prostě killnout a jak moc bych potom musel uklízet. Linux ninja, jinak si asi říkat nemůžu.
Skopl jsem komp, po restartu všechno ok. Teď doinstalovávám SW, na který jsem zvyklý a vypadá to, že všechno jede jak má. A plynuleji než na Ubuntu s Plasmou na Waylandu.