"Stray" był w promce na steamie, to kupiłem. Idzie jak krew z nosa. Grasz se kotem, łazisz po jakimś opuszczonym mieście, można miauczeć, drapać dywan. Na razie rozgrywka to skakanie, zrzucanie różnych rzeczy, zagadki typu: rzuć wiadrem w wentylator, zrzuć puszke na szybę. Może będzie jakaś opowieść do odkrycia, w tym momencie za mało, żeby mnie zainteresowało.
#games #gry #giereczkowo
#games #gry #giereczkowo