Czy musimy rezygnować z social mediów, dbać o higienę internetową i wypełniać wszelkie inne nakazy internetowych ekspertów? O apologetyzmie jednej sprawy i prawie do normalności.
Zapraszam do lektury! :)

https://didleth.pl/o-apologetyzmie-jednej-sprawy-i-prawie-do-normalnosci/

#socialmedia #prywatność #dyskusje #inba

O apologetyzmie jednej sprawy i prawie do normalności – didleth.pl

@didleth
Bardzo dobry tekst!