Dzień dobry - witamy w mrocznej dystopii!

Miałem to wątpliwe szczęscie doświadczyć czasów, gdy na nadchodzące nowinki technologiczne czekało się z wypiekami na twarzy, a wszystko stawało się coraz bardziej przystępne.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że rządzący nami możnowładcy zmienili nieco kierunek.

Oto przed Państwem ostatni krzyk mody - podwyżki cen Steam Decków:

3279 złotych za wersję 512GB OLED i 3879 za wersję 1TB OLED.

https://store.steampowered.com/steamdeck

Pozdrawiam #giereczkowo

@wonziu przynajmniej w EU (jeszcze) nie odcinają wody i prądu mieszkańcom, bo biednym data center AI brakuje zasobów...