

@electric Zrovna jsem se dokoukal a chtěl jsem se zeptat, co je špatné na tom kritizovat problémy s instalací proprietárních ovladačů. Instalátor se kvůli nVidii sesype a pak se musí ovladače instalovat přes terminál. V tom má pravdu, že v roce 2026 by to mohlo fungovat lépe.
A s jeho kritikou podivného tlačítka vlevo nahoře v Gnome nemůžu jinak než souhlasit. By mě zajímalo, proč to někomu přišlo jako dobrý nápad.
@electric Jako tomu rozumím. Ale třeba i v KDE se vývojáři snaží odladit nějaké optimální výchozí nastavení, které bude vyhovovat většině uživatelů a ti ostatní mají možnost si to libovolně přenastavit.
Tady ale právě přemýšlím nad tím, proč dávat tlačítko vlevo nahoru a pak další dolů doprostřed. Takové malé mučeníčko neznalého uživatele.