Es - labi pačučēts, jāiet paskriet.
Pulsa josta - ū, cik labi nosvinēts, pag, kāpēc mēs skrienam? Tā cik man ir tagad jārāda? 130? 180? Aj, kāda starpība, rādīšu visu reizē.
Es - labi pačučēts, jāiet paskriet.
Pulsa josta - ū, cik labi nosvinēts, pag, kāpēc mēs skrienam? Tā cik man ir tagad jārāda? 130? 180? Aj, kāda starpība, rādīšu visu reizē.
Skatījos ādas moto kombjus. Govs āda, kazas āda, ķengurāda. Par ķenguru viss skaidrs, ātrs dzīvnieks, vajag ādu, ar kuru var noraut uz muti lielā ātrumā, noskurināties un lēkt tālāk.
Bet kamdēļ govij un kazai vajag tādu ādu? Viņi tak stāv uz vietas un ēd zāli. :D
Vai pašam griežot pedāļus un pārsniedzot CSDD noteikto max elektromotora jaudu 1kW , Tu kļūsti par mopēdu un jāiet sev izņemt VNZ?
https://www.csdd.lv/velosipedu-registracija/vispariga-informacija
Tev mugurā ir melns džemperis. Paņem miltu paku no plaukta. Bum, tev mugurā ir zebru džemperis.