Es - labi pačučēts, jāiet paskriet.
Pulsa josta - ū, cik labi nosvinēts, pag, kāpēc mēs skrienam? Tā cik man ir tagad jārāda? 130? 180? Aj, kāda starpība, rādīšu visu reizē.

#glupsjoks