Widziałem, bardzo fajna sprawa, tylko że radio do cardputera (przystawka) jest dość drogie niestety.
Ja kombinuję z klawiaturką #CardKB która jest standardowo obsługiwana przez firmware #Meshtastic, i może być dołączana do niemal każdego node. Można też do niej dokupić "klawisze" silikonowe/wydrukować fajne obudowy.
Dla mnie to bardziej uniwersalne, działa niemal z każdą płytką, i mam już fajne obudowy druknięte z miejscem na gniazdo do CardKB:
https://www.thingiverse.com/thing:6967414
No i tę klawiaturkę można wykorzystać i w innych projektach.