Dănciulescu, reacție sinceră despre noua siglă a lui Dinamo: ”Pe asta pun eu preț!”
Lansarea noilor echipamente ale lui Dinamo pentru sezonul 2026-2027 a readus în prim-plan unul dintre cele mai controversate subiecte din ultimul an: noua siglă a clubului.
Prezentă pentru prima dată pe tricourile oficiale de joc, noua identitate vizuală continuă să împartă suporterii în două tabere. În timp ce o parte dintre fani resping schimbarea și își doresc revenirea la simbolurile tradiționale ale clubului, alții consideră că performanțele echipei ar trebui să fie […]
https://doardinamo.com/2026/06/18/danciulescu-reactie-sincera-despre-noua-sigla-a-lui-dinamo-pe-asta-pun-eu-pret/