A po krátké přestávce se vrátíme zpátky mezi Lannistery, Targaryeny, Starky, Freye, Martelly, draky a na i za Zeď. Tentokrát naposledy. Víc dílů v knižní podobě zatím neexistuje. Jestli někdy vyjdou, je ve hvězdách.
Valar Morghulis
#Lidectete
A po krátké přestávce se vrátíme zpátky mezi Lannistery, Targaryeny, Starky, Freye, Martelly, draky a na i za Zeď. Tentokrát naposledy. Víc dílů v knižní podobě zatím neexistuje. Jestli někdy vyjdou, je ve hvězdách.
Valar Morghulis
#Lidectete
Přesedláme. Potřebuju přehodit výhybku, než se pustím do dosud posledního vydaného dílu Písně ledu a ohně. Něco, co bude mé malé šedé buňky zaměstnávat po jiné ose.
Ach, málem bych zapomněla. Bouře mečů víří daleko za mnou. Zatím nejlepší díl. Teď už se prokousávám Hostinou pro vrány. Protipól dílu předchozího. Příběhy menších, probíhající na pozadí těch ústředních.
Nu což, chvilka odpočinku minula, pustíme se dál na sever...za Zeď....
Sice už dorazily další dva díly, ale v pořadí je někdo docela jiný. Slečna Marplová navléká rukavičky.....
Trošku to odlehčíme.....