Je tak vedro, že nám doma na teploměru padají teplotní rekordy: 33 °C uvnitř a 69 °C venku na parapetu (senzor je na slunci). 🥵 Ještě loni jsem si myslela, že ten teploměr víc než 50 a kousek nenaměří. Ani nevím, jaký má limit (a asi vědět nechci). 🤯

Na dnešek (a zítřek) jsem se přesunula do předsíně jako jediné místnosti v bytě, která nemá venkovní zeď, takže je tu nejchladněji. Před západem slunce odsud odmítám vyjít krom nejnutnějších potřeb. Teď přežít zbytek víkendu. 🥵🌡️🔥🌅

#JeTakVedro

#JeTakVedro že se mi doma svlíknul i sklípkan 😁

Je tak vedro, že jsem začala vážně přemýšlet o tom, že se přestěhuju do nějakého nového domku s klimatizací. Nebo si alespoň udělám hezkou dovolenou někde daleko na severu, třeba v Norsku. 😌

Pak jsem se ale podívala na svůj účet a oba nápady zavrhla. 😅

#JeTakVedro #halfTrueStory #sranda

@tlapka #JeTakVedro, že mi práší #pivo ...
@tlapka
#jetakvedro
Je tak vedro, že konečně nemám zmrzlé ruce a nohy.
To ale znamená, že lidstvo už uhořelo a já jediný přežil.
Takže vy tu nejste a jste jen mé halucinace.

V dávných dobách, kdy byly Twitter a Facebook ještě v pořádku, jsme si psali v letních vedrech příspěvky o tom, jak moc je vedro. Mám takový pocit, že je nejpříhodnější doba na to, tuhle vzpomínku oprášit. 😊
Začnu a kdokoliv můžete pokračovat svojí hláškou začínající na "Je tak vedro, ...". 😉

Je tak vedro, že jsem si musela přestěhovat home office z obýváku do kuchyně, kde je tak o dva stupně chladněji, abych se neuvařila ... tak rychle. 😁🥵

#JeTakVedro #homeOffice #trueStory