Je tak vedro, že nám doma na teploměru padají teplotní rekordy: 33 °C uvnitř a 69 °C venku na parapetu (senzor je na slunci). 🥵 Ještě loni jsem si myslela, že ten teploměr víc než 50 a kousek nenaměří. Ani nevím, jaký má limit (a asi vědět nechci). 🤯
Na dnešek (a zítřek) jsem se přesunula do předsíně jako jediné místnosti v bytě, která nemá venkovní zeď, takže je tu nejchladněji. Před západem slunce odsud odmítám vyjít krom nejnutnějších potřeb. Teď přežít zbytek víkendu. 🥵🌡️🔥🌅
