Je tak vedro, že jsem začala vážně přemýšlet o tom, že se přestěhuju do nějakého nového domku s klimatizací. Nebo si alespoň udělám hezkou dovolenou někde daleko na severu, třeba v Norsku. 😌
Pak jsem se ale podívala na svůj účet a oba nápady zavrhla. 😅







