CapіBara

@caplbara
4 Followers
1 Following
14 Posts
📚 книги | 📸 фото | ☕ маленькі радощі
ловлю моменти й записую думки
люблю історії — на сторінках і в житті
#думкивголос
Повертатися до своїх дитячих/підліткових захоплень - це як наново знайомитися з самим собою. Не грати роль, не робити вигляд, не надягнути маску, а саме відчути, що саме тебе тішило раніше і чи вмієш ти цим насолоджуватися зараз. Поки більшість з моїх захоплень так і залишилися моїми "безпечними острівцями", які допомогають винирнути з безодні думок про виживання, гроші та час...
#theatre #bookstodon #thoughts
#thehungergames історія, що не відпускає мене більше десяти років. Моя мандрівка довжиною від перегляду першого фільму по ТБ, читання лише електронних книг, бо не мала іншої можливості, вмовляння всіх університетських друзів на похід в кінотеатр для перегляду заключного фільму, до купівлі книги в супермаркеті, бо відмовляла собі в її купівлі місяцями і просто визнала, що це знак! Історія, що кожен розбиває мені серденько і змушує плакати...Мій особистий весняний фаворит серед прочитаного
#book
#книги #bookstodon
Найкраще за зимове прочитане у 2025му!
Чарівний світ прописаний цікаво, персонажі викликають співпереживання, їх пригоди наповненні чимось камерним, затишним та трішки абсурдно кумедним. Люди поводять себе як люди: нелогічно, дивакуватої, емоційно та підтримуюче. По відчуттях ти справді читаєш чужий щоденник або слухаєш байку про пригоди в незвичайному світі. З мінусів...я як завжди потрапила в історію, яка складає цикл книг. З нетерпінням чекаю на продовження пригод!
Грудень 2025:"нарешті цей важкий та місцями болючий рік добігає кінця...треба наповнити його хоча б трішки приємними спогадами та докласти зусиль"
Січень 2026:"весна так ніколи й не настане..легше, щасливіше, світліше ніколи не буде.."
1 лютого 2026:"я змогла прогулятися (хоча б декілька хвилин) по засніженому безлюдному парку, зідзвонитися з рідними, зробити подарунки близьким, помити голову та скуштувати смачненьке.Цей день поки мій фаворит..а завтра..проживемо що буде завтра"
#думкивголос
Закінчую свої літні читання цим неймовірним скарбом!
Книга, яка відчувається як щира розмова з другом; як прожектор, що підсвічує тобі всі нерівності та неідальності світу, а потім дає побачити, що залишається в тіні; як неймовірна подорож яка пішла не за планом, але привела куди тобі потрібно і подарувала цікаву історію.
Ця книга не була легкою чи швидкою до прочитання, але вона відкрила для мене дещо нове...залюбки додаю її до своєї книжкової полички 📚
#книги #books #фотографія #photography
#думкивголос
Моє відношення до літа майже не зрушилося з початкової точки...
З позитивного: я фільмувала, фотографувала та занотовувала все добре, що сталося за літо (майже без пропусків!). І це перетворилося в такий собі щоденник чогось гарного і прекрасного!
З негативного: я так і не навчилася сповільнюватися, не перйматися і не наводити хаос навколо себе. Над цим працюю надалі.
#summertime #photography #літнійчас #фотографія
А з вами ділюся кількома сторінками мого "Щоденника літніх пригод":

#думкивголос
Якщо дати собі шанс побачити красу, то це можна зробити навіть в пробіжці між роботами, клопотами та рутиною...а ось насолодитися...це вже зовсім інша розмова.
Я ще вчуся не просто побачити, а насолодитися.
І на мою скромну думку, щось гарне з цього виходить.

#nature #shadows #summer #video #thoughts
#літо #відео #ПриродаМіста

#думкивголос поки з літом дружба все така ж натягнута...але її переваги я не можу не відмітити: кольори, аромати та звук...літо прекрасно звучить (особливо якщо слухати природу)...але інколи це важко почути серед шуму натовпу, гулу машин, волаючої музики з усіх усюд...але, напевно, це бухтить моя сільська душа.
Ділюся з вами як лунає декілька хвилин затишку на околиці гамірного міста.
#photography #summertime #video #thoughts #фотографії #літнійчас
#думкивголос
Одне із принад літа, яке мені подобалося з часів шкільного життя - це насолода книжковим запоєм: читання до пізньої години, читання в затінку під шум дерев, спів птахів та мелодії комах, насолода усамітненням.
З виходом на роботу на певний час ця насолода зникла або втратили свою "магічність", тому моя мета повертати собі своє захоплення та насолоджуватися процесом.
#book #bookstodon #bookclub #книгиукраїнською #фотографія #photography

#думкивголос
З такою погодою як в цьому році я ще можу добре функціонувати влітку, якось навіть жити насолоджуючись її дарами та не потерпаючи від спеки. Але діставати куртку!...Я була не готова 😅
Експеримент продовжується та, якщо чесно, в мене вже на душі осінь, побачимо що буде далі...
З позитивного: підбірка фільмів, мультфільмів та книг з літньою атмосферою все зростає, тому є шанс, що ця пора мені таки почне подобатися (в правильних дозуваннях) 😉

#summertime #фотографія #photography