Krásné dobré ráno mastodonínci! 🙋‍♀️🐶🐈
Jeho Lordstvo má svůj den. Jede od rána bomby. Budíček v pět. Prostě CHCI! Druhý budíček skokem do postele a rodeem na mé hlavě o půl šesté. Seřval všechno živé v okruhu půl kilometru. Od much počínaje, přes motýly, ptáky, pohyb větví ve stromech. Potkali jsme traktor.... Vy si to asi neumíte představit, ale nebýt z procházky vysušený jako treska a sípající jako přehřátý měch,
🧵
traktorista by měl ohozené sklo odletujícími slinami a sluchátka jako by neexistovala. Sira Artura zválcoval jako parní válec a momentálně s nelibostí sleduje mravence, kroužícího kolem mého hrnku.
Nic se nebojte. Teplota stoupá. Sice tomu zatím nic nenasvědčuje, ...... teď prolítl s ocasem mezi nohama následován Arturem do vrbin, ale to horko dostane i jeho.
Vy se chlaďte jak můžete, já jdu postříkat hadicí ty dva.
#dobre_rano
#dobréRáno