Ar jums patinka mūsų naujasis ministras pirmininkas?
Jaučiu, ne tą dieną paklausiau...
@ToksDede neigiamai patinka 👍
@mcSlibinas nomenklatūros otpryskas :)
@ToksDede nepatinka, bet ne dėl to, kad naujas ministras pirmininkas.
@soirneso o tai dėl ko tada nepatinka? Truputį gal paaiškinkit :)
@ToksDede @soirneso dar vienas aukštas ir gražus? Ir neduodu rankos nukirst, kad tikrai nenusišnekės kaip Ruginienė.
@siestaV
gal ne politkorektiškai pasisakysiu, bet tėvas žulikas ir sūnus žulikas. Tfu ant jo.
@soirneso