Gal kas naudojate ar, net jei nenaudojate, žinote, koks principas šito pakrovėjo? Buvau nuėjusi pas vieną iš jų atstovų, sako, kad visas kroviklis susideda iš trijų dalių, ir reikia perdaryti razetę.
Bet kai reklamuoja šitą pakrovėją, aiškina, kad labai paprasta, kad įjungi į rozetę ir tiek.
Tai ar aš ne taip supratau, ar atstovas?
Na ir visos trys dalys kainuoja apie 200€, tai brangokai kaip už pakrovėją gaunasi.
https://www.jung-group.com/lt-LT/Gaminiai/Sprendimai/Magnetinis-ikroviklis/






