Tak naprawdę nie lubię literatury fantasy, więc nie rozumiem dlaczego co jakiś czas skuszę się na jakieś post-apo...
Dziś wjeżdża "Obrońca" G.X. Todd. Ciekawe czy mocno mnie zdołuje.

#książki #czytam

Zaleta aktualnej pogody to możliwość czytania ile dusza zapragnie, bo nic innego za bardzo się nie da. Jestem w połowie, jutro pewnie skończę.
Takie 7/10, fabuła się nie wlecze :)
@kojot To sobie przeczytaj, jedna z moich ulubionych
@Aegewsh dzięki, wpiszę na listę :)
Ten typ literatury jest tak przewidywalny, że wymaga trochę dłuższych przerw między tytułami, a ja i tak strasznie miksuję gatunki...