Nie wiem czemu Rockstar w ogóle jeszcze się powstrzymuje i po prostu nie wprowadzi GTA6 na abonament, albo sprzedaje w postaci automatu, do którego wrzuca się żetony, by dalej grać po śmierci 🫠
To jest taka dystopia - przenieść się do przyszłości, opowiedzieć co będzie się odpierdalać w 2026 i mieć nadzieję, że ludzie z przeszłości rozniosą CEOsów widłami zanim zdążą złożyć jaja.
Pozdrawiam #giereczkowo #gta6