Školskí odborári podpísali ešte v roku 2025 s ministerstvom školstva memorandum o spolupráci a sociálnom zmieri.

Tón: : mierne pozitívny
#slovakia #gdelt #platy #memorandum #ozpšav

https://www.teraz.sk/slovensko/rezort-skolstva-pracuje-so-skolskymi/970712-clanok.html

Rezort školstva pracuje so školskými odborármi na platovom automate

Školskí odborári podpísali ešte v roku 2025 s ministerstvom školstva memorandum o spolupráci a sociálnom zmieri.

TASR