Školskí odborári podpísali ešte v roku 2025 s ministerstvom školstva memorandum o spolupráci a sociálnom zmieri.
Tón: : mierne pozitívny
#slovakia #gdelt #platy #memorandum #ozpšav
https://www.teraz.sk/slovensko/rezort-skolstva-pracuje-so-skolskymi/970712-clanok.html
