Tohle je dané z jedné strany šetřením městských výdajů kvůli hale za všechny prachy neochotou nenechat MHD stát v kolonách tam, kde by to omezilo auta, ale jedne věc je ještě podstatnější:
Příjmy z jízdného nám už 10 let vytrvale klesají. Z 30-40 % nákladů krytých jízdným jsme někde na 20-25,
RE: https://bsky.app/profile/did:plc:gh3gyntiy3pmutowjgnazuvi/post/3mmwp2lhdu22m
RE: https://bsky.app/profile/did:plc:gh3gyntiy3pmutowjgnazuvi/post/3mmwp2lhdu22m
