No, to je pěkný, že herci z Divadelního spolku Kašpar mají takový vztah k letnímu hraní. Je vidět, že jim to přináší radost a to je nejdůležitější.
https://www.novinky.cz/clanek/kultura-divadlo-nikdy-jsem-sve-herce-k-letnimu-hrani-nemusel-nutit-rika-jakub-spalek-40577511
https://www.novinky.cz/clanek/kultura-divadlo-nikdy-jsem-sve-herce-k-letnimu-hrani-nemusel-nutit-rika-jakub-spalek-40577511