Recenze #Fedora44 očima uživatele Mintu/Ubuntu, co na to říct..... a jo, fakt vím, kdo je Christopher Barnatt a jeho #ExplainingComputers, o to víc to nechápu, ale asi jsem úplně zdegenerovanej 😃 https://www.youtube.com/watch?v=QUZR-J3XBX4


@electric Zrovna jsem se dokoukal a chtěl jsem se zeptat, co je špatné na tom kritizovat problémy s instalací proprietárních ovladačů. Instalátor se kvůli nVidii sesype a pak se musí ovladače instalovat přes terminál. V tom má pravdu, že v roce 2026 by to mohlo fungovat lépe.
A s jeho kritikou podivného tlačítka vlevo nahoře v Gnome nemůžu jinak než souhlasit. By mě zajímalo, proč to někomu přišlo jako dobrý nápad.