Recenze #Fedora44 očima uživatele Mintu/Ubuntu, co na to říct..... a jo, fakt vím, kdo je Christopher Barnatt a jeho #ExplainingComputers, o to víc to nechápu, ale asi jsem úplně zdegenerovanej 😃 https://www.youtube.com/watch?v=QUZR-J3XBX4
Fedora 44: Leading-Edge Linux?

YouTube
Tak jo, asi to nakonec chápu, bere to očima Windows uživatele, moje chyba. Je pravda, že ti asi mají z terminálu fóbie 😉 Sorry za unáhlený komentář, ale nechám ho tu 😁

@electric Zrovna jsem se dokoukal a chtěl jsem se zeptat, co je špatné na tom kritizovat problémy s instalací proprietárních ovladačů. Instalátor se kvůli nVidii sesype a pak se musí ovladače instalovat přes terminál. V tom má pravdu, že v roce 2026 by to mohlo fungovat lépe.

A s jeho kritikou podivného tlačítka vlevo nahoře v Gnome nemůžu jinak než souhlasit. By mě zajímalo, proč to někomu přišlo jako dobrý nápad.

@mkyral Ty nepoužíváš GNOME, že? 😋
@electric Ne. Jak to víš? 😎
@mkyral No protože kdybys ho používal, tak by ses na tohle vůbec nemohl zeptat 😂 Kdyby tam to tlačítko nebylo, tak je to úplně jedno, ta funkce se dá vyvolat dalšími třemi způsoby 😁
@electric Ale to tlačítko tam je. Proč? Aby ti znechutilo Gnome? 🤔
@mkyral Třeba pro ty, kteří o těch ostatních možnostech ještě nevědí?