W radiu w nocy usłyszałem, że już ok 650tys ludzi w Europie podpisało apel/petycję, o rozwiązanie/zawieszenie umowy stowarzyszeniowej z Izraelem. Za przywrócenie kary śmierci, ale tylko dla Palestyńczyków.
Sam chętnie podpiszę, jak to znajdę.
Tymczasem jakiś myśliciel uznał, że to wynik "wściekłej, lewicowej nagonki antysemickiej".
Im chyba naprawdę ta "szczepionka holocaustu" weszła za mocno.
Sam chętnie podpiszę, jak to znajdę.
Tymczasem jakiś myśliciel uznał, że to wynik "wściekłej, lewicowej nagonki antysemickiej".
Im chyba naprawdę ta "szczepionka holocaustu" weszła za mocno.
