#planszówki #boardgames
@AlexDeSmall tzw klasyczek, dlatego często mam opory przed kupowaniem nowych plansz w tym formacie po polsku. A co jak sie wkręcę a w pewnym momencie przestaną je tłumaczyć? Pewnie będę już dawno w innej grze, ale obawy pozostają 🤡
A tak w ogóle to co za pudło?
@AlexDeSmall o, to największa studnia bez dna. I cyrk z dodrukami jak się skończy nakład, ale nowości w miarę szybko tłumaczą.
A tych 5 badaczy było zapowiedzianych chyba razem z tą nową podstawka, ale akurat te takie są zwykle całkiem niezłe.
Co do kickstarterow rozumiem, też nigdy się nie mogę złamać. Staram sie unikać kosmetycznych dodatków a zwykle jak coś wychodzi w retailu to jest tańsze .
@AlexDeSmall zgadzam się stoprocent co do KS!
A z AH powodzenia, te podstawki to jak ta legendarna pierwsza działka od dilera. Dalej uważam że to genialna gra i najbliższe doświadczeniu papierowych RPG wśród plansz. Tylko punkt wejścia jest dość wysoki i trzeba się trochę przemęczyć z zasadami i taktyką. Ja po drodze zaliczyłem jeszcze LotR LCG, ale o ile Arkham jest trudny to tamto mnie konkretnie zirytowało poziomem trudności już pierwszego dodatku. Teraz za to kusi już Earthborne Rangers 😁