Zmiňoval jsem, že chci vyzkoušet Obsidian Headless Sync pro generování webu ze svých poznámek v Obsidianu. Kdyby vás to někoho zajímalo, tady jsem v rychlosti sepsal své dosavadní postřehy (@vancura 👋): https://diskutuj.digital/t/tip-obsidian-headless-sync-jako-cms-pro-web/1729
Tip: Obsidian Headless Sync jako CMS pro web

Ahoj! Rád teď používám poznámkovou aplikaci Obsidian a říkal jsem si, že by bylo pěkné ji používat jako „CMS“ pro některé mé weby. Tedy mít možnost upravovat texty na webech přímo v Obsidianu, na telefonu i na desktopu. Dřív by to bylo trochu komplikované, ale nedávno Obsidian vydal funkci Headless Sync, která to hodně usnadňuje, protože umožňuje stáhnout obsah z Obsidianu kdekoliv, například na serveru. (Funkce je zatím beta.) Příprava Sejf (vault), který chcete takhle používat, musí být sync...

Diskutuj.Digital
@zoul @vancura headless obsidian zní dobře ještě jsem ho nezkoušel. Obešel jsem si to přes git pluginy. Na můj usecase kde mi Claude na serveru dopisuje do mého vaultu data mi tohle stačí. Ale je tam trochu delay…