Zmiňoval jsem, že chci vyzkoušet Obsidian Headless Sync pro generování webu ze svých poznámek v Obsidianu. Kdyby vás to někoho zajímalo, tady jsem v rychlosti sepsal své dosavadní postřehy (@vancura 👋): https://diskutuj.digital/t/tip-obsidian-headless-sync-jako-cms-pro-web/1729
Tip: Obsidian Headless Sync jako CMS pro web
Ahoj! Rád teď používám poznámkovou aplikaci Obsidian a říkal jsem si, že by bylo pěkné ji používat jako „CMS“ pro některé mé weby. Tedy mít možnost upravovat texty na webech přímo v Obsidianu, na telefonu i na desktopu. Dřív by to bylo trochu komplikované, ale nedávno Obsidian vydal funkci Headless Sync, která to hodně usnadňuje, protože umožňuje stáhnout obsah z Obsidianu kdekoliv, například na serveru. (Funkce je zatím beta.) Příprava Sejf (vault), který chcete takhle používat, musí být sync...