Jako, że dostaje dużo (czyt. miałem 2-3) wiadomości/interakcji od ludzi z BlueSky - żebyśmy się mogli w pełni integrować to chyba też muszą Państwo być podpięci przez mostek :P
@wonziu Ja na przykład czytam wszystkie Twoje posty na Bluesky, ale do tej pory nie ogarnąłem sobie tego mostka, więc kiedy widzę coś, na co chcę odpowiedzieć, po prostu loguję się na Mastodona i tam odpisuję :)