Jako, że dostaje dużo (czyt. miałem 2-3) wiadomości/interakcji od ludzi z BlueSky - żebyśmy się mogli w pełni integrować to chyba też muszą Państwo być podpięci przez mostek :P
@wonziu Ja na przykład czytam wszystkie Twoje posty na Bluesky, ale do tej pory nie ogarnąłem sobie tego mostka, więc kiedy widzę coś, na co chcę odpowiedzieć, po prostu loguję się na Mastodona i tam odpisuję :)
@wonziu Działałyby bo przychodzą ludzie i gadają, ale tak zdarzają się tacy (u mnie rzadko) którzy dziury w płocie nie włączyli, ale odpisuję i wtedy to się na płocie zawiesza.
@wonziu Niestety nie jest to dobra opcja dla osób mających profile w obu socjalkach, gdyż nie można ich ze sobą zmostkować. Bridge tworzy nowy, osobny profil, więc ww. osoby musiałyby zarządzać trzema, nie dwoma profilami 😅 Ja równie czytam z reguły na Bluesky, a gdy chcę wejść w interakcję, odpalam Mastodona
@kalafiorek ale w sumie mając profil na BlueSky i będąć podpiętym do mostka można wchodzić w interakcje z osobami na Masto? Muszę to sprawdzić jakoś. Dobre pytanie, czy w drugą stronę też działa :P
@wonziu Tak, mając tylko jedno normalne konto + mostek na drugiej platformie, możemy wchodzić w interakcję ze wszystkimi, którzy też się zmostkowali (w drugą stronę). Mostek będzie powielał wiadomości/odpowiedzi na drugiej platformie.