Ostrá výmena názorov europoslancov o migrácii a islamizácii v relácii Európa od A po Z. 💬
Ostrá výmena názorov europoslancov o migrácii a islamizácii v relácii Európa od A po Z. 💬
K tomu Uhrikovu treba teda dodat, ze medzicasom pribudli informacie o vysledku volieb a vyzera to tak, se sa p. #Uhrik bude nadalej zadrbavat a z bezpecia bruselskeho mandatu sabotovat aj dalsich par rokov.
Ono je to vlastne prefikany biznis model: doma nebyt za nic zodpovedny a v Bruseli byt taky zbytocny, ze velmi slusny plat ide a niet velmi co ocakavat ani vycitat.
1/2
#Fašista jeden pojebaný.
Milan #Uhrík v #RTVS povedal, že Jozef #Tiso v danom období „robil, čo mohol“.
„Robil chyby a negatíva, ale vďačíme mu, že nebolo Slovensko rozdelené,“ vyhlásil predseda Republiky. Na otázku, či Slovenský štát odsudzuje ako fašistický, odpovedal: „Odsudzujeme negatíva, ktoré sa stali.“
Som veľmi rád, že nesledujem politické televízne debaty, lebo by som asi rozbil telku na kocočky, keby som tam videl takého chuja.
Milan Uhrík v RTVS povedal, že Jozef Tiso v danom období „robil, čo mohol“. „Robil chyby a negatíva, ale vďačíme mu, že nebolo Slovensko rozdelené,“ vyhlásil predseda Republiky. Na otázku, či Slovenský štát odsudzuje ako fašistický, odpovedal: „Odsudzujeme negatíva, ktoré sa stali.“Moderátor Marek Makara pripomenul Milanovi Uhríkovi výroky z roku…
Kto by to bol v 2010-2012 povedal, ze cesta do europarlamentu pre mladeznika SDKU pojde cez fasistov?
V slovenskom kontexte by sa to dalo prezentovat aj ako nedostatok medvedov, Todovych, primalo smerakov v base, atd.
via @augieray
https://mastodon.social/@augieray/110894869077651710
Resp. aj nejako takto:
https://komentare.sme.sk/c/23205377/sorosov-posledny-podraz-cynicka-obluda.html
#CynickáObluda #Trump #Fico #Uhrík atd.