Ostrá výmena názorov europoslancov o migrácii a islamizácii v relácii Európa od A po Z. 💬

#migracia #europaodapoz #uhrik #yar #novinysk

https://m.facebook.com/noviny.sk/posts/pfbid0pSu9ZkjTyqzp7r3WXKbgnQsG26ZDAFuhnqKb3J1ETDWxcRn5pyue23bKGJZbfLw9l

K tomu Uhrikovu treba teda dodat, ze medzicasom pribudli informacie o vysledku volieb a vyzera to tak, se sa p. #Uhrik bude nadalej zadrbavat a z bezpecia bruselskeho mandatu sabotovat aj dalsich par rokov.

Ono je to vlastne prefikany biznis model: doma nebyt za nic zodpovedny a v Bruseli byt taky zbytocny, ze velmi slusny plat ide a niet velmi co ocakavat ani vycitat.

#EuroVoľby2024

Síce neviem prečo mi takéto sračky vyskakujú na FB, ale každopádne je vtipné ako si súdruh #Fico a nácek #Uhrík ešte nedávno podávali ruky a chceli spolupracovať, a po voľbách už Uhrik zase nadáva na Fica. Žeby mu v tej jeho nacistickej hlave došlo (napriek tomu, že nie je mysliteľ a nevie sa k tomu vyjadriť), že bol len využitý na krádež jeho voličov?

1/2
#Fašista jeden pojebaný.

Milan #Uhrík#RTVS povedal, že Jozef #Tiso v danom období „robil, čo mohol“.
„Robil chyby a negatíva, ale vďačíme mu, že nebolo Slovensko rozdelené,“ vyhlásil predseda Republiky. Na otázku, či Slovenský štát odsudzuje ako fašistický, odpovedal: „Odsudzujeme negatíva, ktoré sa stali.“

Som veľmi rád, že nesledujem politické televízne debaty, lebo by som asi rozbil telku na kocočky, keby som tam videl takého chuja.

#DenníkN #sktwitter

https://dennikn.sk/minuta/3561873/?ref=ampm

Milan Uhrík v RTVS povedal, že Jozef Tiso v danom období "robil, čo mohol". "Robil…

Milan Uhrík v RTVS povedal, že Jozef Tiso v danom období „robil, čo mohol“. „Robil chyby a negatíva, ale vďačíme mu, že nebolo Slovensko rozdelené,“ vyhlásil predseda Republiky. Na otázku, či Slovenský štát odsudzuje ako fašistický, odpovedal: „Odsudzujeme negatíva, ktoré sa stali.“Moderátor Marek Makara pripomenul Milanovi Uhríkovi výroky z roku…

Denník N

Kto by to bol v 2010-2012 povedal, ze cesta do europarlamentu pre mladeznika SDKU pojde cez fasistov?

https://domov.sme.sk/c/23208731/uhrik-bol-dva-roky-medzi-prozapadnymi-mladeznikmi-sdku-az-doteraz-to-zatajoval.html

#Uhrík

Uhrík bol dva roky medzi prozápadnými mládežníkmi SDKÚ. Až doteraz to zatajoval

Členom bol v rokoch 2010 až 2012.

SME.sk

V slovenskom kontexte by sa to dalo prezentovat aj ako nedostatok medvedov, Todovych, primalo smerakov v base, atd.

via @augieray

https://mastodon.social/@augieray/110894869077651710

Resp. aj nejako takto:

https://komentare.sme.sk/c/23205377/sorosov-posledny-podraz-cynicka-obluda.html

#CynickáObluda #Trump #Fico #Uhrík atd.

Cynická obluda: Sorosov posledný podraz

Sorosova Nadácia otvorenej spoločnosti oznámila, že presúva väčšinu svojich aktivít a financovania z Európskej únie do iných častí sveta.

SME.sk